Agnieszka Drońska od 2000 roku absolwentka wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej. Studia ukończyła obroną pracy magisterskiej na ocenę bardzo dobrą wyróżnioną nagrodą Prezydenta Miasta.

Praca magisterska realizowana była pod kierunkiem dr inż. arch. Jana Tarczyńskiego. W tym samym roku zakwalifikowała się jako jeden z 10 Polaków na roczne stypendium podyplomowe w Szwajcarskiej szkole ETH w Zurichu.

Nauka u boku światowej sławy architektów poszerzyła jej wiedzę w dziedzinie architektury i aranżacji wnętrz. Po ukończeniu stypendium i powrocie do kraju realizuje swoje marzenie otwierając własną firmę projektową.

Aranżacja wnętrz wiąże się z zaproponowaniem jak najlepszych rozwiązań i podjęciem właściwych decyzji odzwierciedlających gusta klientów, dlatego pierwsze spotkanie, które jest nieodpłatne, służy lepszemu zapoznaniu się z oczekiwaniami i wymaganiami klienta. W dalszym etapie współpracy powstają pierwsze szkice koncepcyjne, z których przy pełnym udziale klienta tworzony jest projekt końcowy. Podjęta współpraca z firmami oferującymi elementy wyposażenia wnętrz zapewnia szeroki asortyment i profesjonalną obsługę.

Każdy projekt charakteryzuje się oryginalnością, a pełne zaangażowanie w pracy i kontrola nad jego realizacją zapewnia zamierzony efekt.

mgr inż. arch. Anna
Biernat
asystent projektanta
anna@baszta.eu
mgr inż. arch. Katarzyna
Kołodziejczak
asystent projektanta
katarzyna@baszta.design
mgr Hennadii
Yefremov
graphic design