BASZTA PROJEKTOWANIE WNĘTRZ  istnieje na rynku od 15 lat. Ten czas wykorzystaliśmy, by zdobyć cenne doświadczenie i zapracować na miano firmy godnej zaufania. Nie byłoby to   możliwe, gdyby nie nasi dotychczasowi Klienci. Wierzę, że ta współpraca była   satysfakcjonująca dla obu stron, że udało się nam urzeczywistnić projekty, pomysły, marzenia.

Od roku 2007 główną siedzibą firmy jest Baszta Siedmiu Płaszczy. Położona u stóp zamkowego wzgórza, na swoistym skrzyżowaniu historii ze współczesnością – z jednej strony sąsiaduje z renesansowym Zamkiem Książąt Pomorskich, z drugiej za towarzyszkę ma Trasę Zamkową, nowoczesną arterię miejską. W takim otoczeniu pracujemy nad udanym mariażem szyku i elegancji wieków minionych z dizajnerskim obliczem sztuki użytkowej. Efekty tych starań są naszą wizytówką. Zapraszamy zatem do obejrzenia strony internetowej

Podstawową działalnością firmy jest projektowanie i aranżacja wnętrz. BASZTA to kreatywność, dyspozycyjność, elastyczność i indywidualny sposób traktowania naszych Klientów. BASZTA to nie tylko twórcze podejście do powierzonych zadań, wiedza i kompetencje, lecz także czas oddany do dyspozycji naszych Klientów oraz właściwe zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy bezpłatne konsultacje i porady, od pierwszej wizyty aż do momentu podpisania umowy.

Przedłożony projekt aranżacji wnętrza uwzględni zarówno najnowsze rozwiązania, jak i indywidualne upodobania dotyczące kolorystyki, oświetlenia i charakteru umeblowania. Dlatego bywamy na targach i wystawach, dlatego śledzimy aktualne trendy i nowinki rynkowe, dlatego poszukujemy wyjątkowych pomysłów, ciekawego wzornictwa, funkcjonalnych rozwiązań, bo pracujemy zgodnie z zasadą: Klient nasz pan.

Oryginalność, pełne zaangażowanie w działania i stały nadzór nad przebiegiem prac – to musi przynieść dobre rezultaty!
Wśród naszych Klientów są Europejczycy, mieszkańcy Szczecina, Warszawy, Berlina, Londynu, Barcelony, są również mieszkańcy azjatyckiego Dubaju. W dobie rozwiniętych cybertechnologii i sprawnej komunikacji granice geograficzne nie stanowią już przeszkody, a zasięg działania naszej firmy zależy tylko od oczekiwań naszych Klientów. Dla nich jesteśmy skłonni przemierzyć góry i morza, zaaranżować egzotyczne przestrzenie, dogonić marzenia!